12:15 AM A făcut cineva vreo poză cu locul unde a explodat?
6:16 Nu reușesc să înțeleg cum panourile alea metalice ce formau peretele depozitului (oare ce era în el, cauciucuri, pe o dană?) au zburat spre exterior, ca și cum explozia a fost înăuntru, din care unul a ajuns în apă unde era drona, probabil mai sunt, scufundate. Nici un pietroi din ăla nu a fost mutat din loc, iar în partea opusă gardul pare intact. Chestiile alea portocalii plutitoare de asemenea au rezistat exploziei.


11:11


No comments:
Post a Comment
Friendly comments welcome
Note: Only a member of this blog may post a comment.